Do nabídky elektrokol jsme mimo jiné zařadili vyjímečnou českou značku Totem. Jedná se o výrobce s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a vývojem elektrokol v České republice.

 Jedná se vždy o technicky vyspělé bicykly postavené v tom nejlepším poměru ceny a výkonu. Proto jsou každoročně některé Totemy vyprodané velice rychle přímo od výrobce. Pokud tedy uvažujete především o horském elektrokole, doporučujeme na něj udělat předobjednávku a nebo nečekat na sezónu a zakoupit si ho u nás v předstihu.

V nabídce Totem najdete tři typy středových pohonů. Především je to Bafang a Comp Drive, které patří ve své kategorie k silným hráčům na trhu. Poslední modely 2020 sází více na Comp Drive a to z prostého důvodu. Je prostě v mnohém vyspělejší. Veškeré dotazy ohledně elektrokol Totem vám rádi zodpovíme, viz v menu eshopu sekce Kontakt

 

 

Novinky 2020 (již v prodeji)

Na konci roku 2019 se začaly objevovat čerstvé novinky na příští sezonu. V kategorie horských elektrokol je to nová verze oblíbeného stroje Eagle. Nyní zcela přepracovaného s velkokapacitní integrovanou baterií a výkonným středovým pohonem Comp Drive, který nahradil jako vyšší level předchozí Bafang.  Změnil se k lepšímu i rám a také volba kol, nyní je k mání jako 29 i 27.5.

 

Totem Eagle  29/ 27.5

 

PREHLED NOVINEK ZNAČKY TOTEM

Pak je tu dámský cross taktéž se shodným pohonem s názvem Raven. Ten se již také čerstvě prodává a informace o něm naleznete na našem eshopu u produktu. Snažili jsme se u Totemu vždy nabídnout maximum informací, tedy dát vlastní texty a fotografie.

 

 Totem Raven 28

 

PREHLED NOVINEK ZNAČKY TOTEM

PREHLED NOVINEK ZNAČKY TOTEM

 

 

Třetí novinkou je cestovní elektrokolo z nejnižší cenové kategorie s názvem Expedition, Ačkoli se jedná o stroj s nábojovým motorem, je velmi solidně vybaven, včetně integrované baterie v rámu a plné výbavy. K dispozici je pánský i dámský model. 

 

Totem Expedition Lady 28

    Totem Expedition 28

 

 Fotografie z prezentace značky Totem, kolekce 2020.......

 

elektrokola se stredovym motorem

 Dámské crossové elektrokolo Totem Raven 2020 + DÁRKY

  Dámské crossové elektrokolo Totem Raven 2020 + DÁRKY

Dámské crossové elektrokolo Totem Raven 2020 + DÁRKY

 Dámské crossové elektrokolo Totem Raven 2020 + DÁRKY

 

 Foto M.Koukal

 

Ve�ker� pr�va vyhrazena.
©2021 FELT BIKES.CZ - Cyklistický eshop